Najčastejšie otázky

Odpovedáme na všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú

Ak máte malé kaderníctvo a váš kalendár termínov je každý mesiac zaplnený, tak by sme Vám povedali, že webstránku nepotrebujete. Pokiaľ však chcete svoje podnikanie predstaviť širšiemu publiku, vlastnú webstránku určite budete potrebovať.
Na túto otázku sa nedá úplne presne odpovedať a ani vypočítať cenu bez vstupných údajov. Tvorba webstránky je služba, ktorá sa skladá z viacerých častí, ktoré na seba nadväzujú. Preto vždy najskôr potrebujeme vedieť, čo všetko od novej stránky očakávate.
Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s tvorbou internetových stránok a internetových obchodov a za sebou množstvo veľkých projektov, ktoré úspešne fungujú už niekoľko rokov. Tiež sme vždy dokázali úspešne vyriešiť 99% špeciálnych požiadaviek našich klientov.
Webstránka ani marketing sa bez plánu robiť nedajú. Vždy to musíte mať premyslené. Pokiaľ máte nápad a neviete ako ďalej, neváhajte nás kontaktovať. Pokúsime sa spraviť všetko pre to, aby sme váš nápad premenili na reálnu webstránku alebo internetový obchod.
Pokiaľ si u nás objednáte webstránku alebo internetový obchod, nie je podmienkou, aby ste museli využiť aj naše marketingové služby. Webstránku Vám plnohodnotne odovzdáme a ak Vám bude robiť marketing iná firma, zabezpečíme implementáciu všetkých značiek a systémov, aby všetko fungovalo tak, ako má.
Áno môžete. Tieto programy a služby sú však veľmi obmedzené a za pár dní zistíte, že za každú dodatočnú funkciu musíte zaplatiť desiatky a niekedy až stovky eur. Navyše takáto stránka nikdy nebude Vaša. V očiach zákazníkov tiež webstránky vytvorené v rôznych bezplatných aplikáciách vyzerajú nedôveryhodne a po čase zistíte, že pokiaľ chcete kvalitnú webstránku, musíte prenechať jej tvorbu skúsenejším.
Cena našich služieb je prispôsobená vašim požiadavkám. Čím viac funkcií bude vaša webstránka obsahovať, tým bude cena vyššia. Na začiatku si preto treba rozmyslieť, či všetky funkcie, ktoré požadujete aj reálne využijete. Pri výbere vhodných funkcií Vám samozrejme radi poradíme a nastavíme všetko tak, aby ste boli spokojný.
V prvom kroku si ujasníme, čo všetko potrebujete a následne sa pustíme do plánovania. Pri tvorbe webstránky, internetového obchodu alebo marketingovej stratégie budeme od Vás potrebovať niekoľko informácií a tiež kvalitne vypracované podklady. Bez toho naša práca na vašom projekte nemôže začať.
Sociálne siete nie sú našou parketou. Radšej budeme vaše produkty a služby ponúkať ľudom, ktorí ich hľadajú na Google ako ich zobrazovať ľuďom, ktorí prišli zabíjať nudu na sociálne siete a vaše služby ich nezaujímajú.
Samozrejme. Tvorba webstránok na mieru je našou hlavnou náplňou. Dokážeme vytvoriť webstránku podľa Vašich inštrukcií, ale môže sa stať, že niektorú z vašich špeciálnych požiadaviek nebudeme vedieť vyriešiť. To všetko si však vysvetlíme pri spoločnom stretnutí.